У КОДА обговорили рибоохоронні дії під час нерестової заборони, - Київський рибоохоронний патруль


04.05.2018

У КОДА обговорили рибоохоронні дії під час нерестової заборони, - Київський рибоохоронний патруль

Третього травня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації (КОДА) відбулася нарада оперативного штабу з питань проходження нересту. Ініціатором заходу виступив Київський рибоохоронний патруль. Головуючим на зустрічі був заступник голови КОДА Іван Турчак.

На нараді були присутні керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін та його заступник Сергій Бєлунічев, директор департаменту агропромислового розвитку КОДА Сергій Шупик, президент ВГО «Громада Рибалок України» Андрій Неліпа, голова ГО «Асоціація рибалок-користувачів Київського водосховища» Микола Шинкаренко, голова Київської міської організації УТМР Володимир Ласкаржевський. Крім того, рибоохоронні патрульні та представники Департаменту екології та природних ресурсів КОДА, ГО «Всеукраїнська громада підводних мисливців та рибалок», Управління превентивної діяльності ГУНП в Київської області, Управління патрульної поліції Київської області, Головного Управління Держпродспоживслужби та ветеринарної медицини в Київській області.


Метою зустрічі стала координація дій із забезпечення належного здійснення заходів з охорони водних біоресурсів у водоймах Київщини в період нерестової заборони. Обговорювались питання щодо ситуації з рівнем води на Київському та Канівському водосховищах. А також торгівлі на стихійних ринках та законності походження водних біоресурсів. Йшла мова про навігацію маломірних плавзасобів та законність роботи земснарядів у період нересту, вивчення стану рибних запасів Київщини та питання розвитку аквакультури в регіоні.


Володимир Мухін ознайомив присутніх з результатами роботи Київського рибоохоронного патруля за перші чотири місяці 2018 року. Сергій Бєлунічев доповів про співпрацю з громадськістю, правоохоронними та природоохоронними органами.


Відбулася дискусія стосовно контролю якості реалізованої риби на ринках та у місцях стихійної торгівлі. Було запропоновано розглянути питання про заборону продажу в’яленої риби у зв’язку з відсутністю вимог до сертифікації якості та існуючим мораторієм на перевірку.

Андрій Неліпа наголосив на необхідності узгодження відкриття навігації маломірних суден з Управлінням Держрибагентства у нерестовий період. Крім того, акцентував увагу на важливості посилення контролю за навігацією відповідними правоохоронними органами.


По закінченню наради, Іван Турчак зосередив увагу на доцільності запровадження заборони на продаж в’яленої риби. Також для дотримання порядку на водоймах та ринках важливим є проведення масово-профілактичної роботи серед населення, налагодженні взаємодії Київського рибоохоронного патруля з правоохоронними органами. На завершення він наголосив на важливості систематичності проведення даних зустрічей для якісної та ефективної діяльності.


Читайте також:

  ДОВІДНИК РИБАЛКИ


  ПРАВИЛА РИБАЛЬСТВА


  КАРТА З НЕРЕСТОВИЩАМИ 2018


  КАРТА ВИЯВЛЕНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ В М.КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


  КАРТА МЕЖ ДІЯЛЬНОСТІ КИЇВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ


  Протягом липня можна буде здати заборонені знаряддя лову, - Київський рибоохоронний патруль
Протягом липня можна буде здати заборонені знаряддя лову, - Київський рибоохоронний патруль В період з 01 по 31 липня на території м. Києва та Київської області відбудеться місячник добровільної здачі заборонених знарядь для вилову водних біоресурсів. Дана акція проводиться з метою попередження порушень на водоймах та нанесенні ... >>>

  На Київщині відкрився рибальський сезон
На Київщині відкрився рибальський сезон З 10 червня у водних об’єктах Київської області розпочався рибальський сезон. У цей період на водоймах загального користування дозволяється вилов риби з човна та берега вудками усіх видів. Загальна кількість гачків не має перевищувати п’яти ... >>>

  Протягом п’яти днів на ринках області вилучено 115 кг водних біоресурсів, - Київський рибоохоронний патруль
Протягом п’яти днів на ринках області вилучено 115 кг водних біоресурсів, - Київський рибоохоронний патруль В період з 10 по 15 червня Київським рибоохоронним патрулем було зафіксовано вісім порушень на ринках та в місцях стихійної торгівлі. При перевірці громадяни не змогли надати патрульним документи, що свідчать про законне походження водних ... >>>


Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88, 89-96, 97-104, 105-112, 113-120, 121-128, 129-136, 137-144, 145-152, 153-160, 161-168, 169-176, 177-184, 185-192, 193-200, 201-208, 209-216, 217-224.
Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Міжнародно-правові акти

Накази Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio