ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії Б Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області


14 листопада Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»:

- завідувача сектору бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.

Необхідні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань за посиланням.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 28 листопада (протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби) за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 82-а.

Дата та місце проведення конкурсу: 30 листопада 2016 року о 10.00, 04050, м. Київ, вул. Тургенєвська, 82-а.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером тел.: (044) 489-60- 25 або пишіть на електронну адресу: kiev_fish_patrol@ukr.net.


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” і “В” Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (наказ від 15.01.2018 року № 6-о)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (27.04.2017)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії Б і В Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

  Управління Київського рибоохоронного патруля оголошує конкурс на посади головного спеціаліста та заступника начальника Відділу іхтіології

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Міжнародно-правові акти

Накази Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio