ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії Б і В Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області


04 листопада Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В»:

- начальника відділу рибоохоронного патруля №2 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області;

- головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №1 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (4 посади);

- головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №2 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (2 посади);

- головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №3 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (4 посади);

- завідувача сектору роботи з персоналом Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області;

- завідувача сектору юридичної роботи Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області;

- завідувача сектору транспорту та флоту Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.

Необхідні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу рибоохоронного патруля №2 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №1 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №2 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля №3 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору роботи з персоналом Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору юридичної роботи Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору транспорту та флоту Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань за посиланням.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 82-а.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером тел.: (044) 489-60- 25 або пишіть на електронну адресу: kiev_fish_patrol@ukr.net.


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” і “В” Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (наказ від 15.01.2018 року № 6-о)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (27.04.2017)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області

  Управління Київського рибоохоронного патруля оголошує конкурс на посади головного спеціаліста та заступника начальника Відділу іхтіології

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Міжнародно-правові акти

Накази Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio