Начальник Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (Київський рибоохоронний патруль)


Начальник  Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві  та Київській області (Київський рибоохоронний патруль)
Біографічна довідка
 
Мухін Володимир Миколайович
  
Мухін Володимир Миколайович народився в м. Києві 19 травня 1984 року. В 2005 р. закінчив  Національну академію внутрішніх справ України - факультет підготовки кадрів боротьби з економічною злочинністю, де отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «Юрист».
 
З 2005 по 2015 рр. працював у правоохоронних органах, де займався розслідуванням таких злочинів, як економічні, у сфері екології та природних ресурсів, а також особливо тяжких злочинів учинених організованими групами та злочинними організаціями. Наприкінці 2015 року зарахований на службу до Головного управління Національної поліції в місті Києві та у грудні, цього ж року звільнений зі служби за власним бажанням в званні майора поліції.
 
11 квітня 2016 року наказом Голови Держрибагентства призначений на посаду начальника Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.
Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Міжнародно-правові акти

Накази Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio